HomeemporiaResearch
select language/region

Pozrite sa na výsledky výskumu spoločnosti emporia.
Viac

“Viac empatie”

Nájsť spôsob ako čo najlepšie porozumieť potrebám našich zákazníkov a zjednodušiť ich každodenný život.

"Viac komfortu"

Praktické funkcie a šikovné detaily robia mobilné telefóny Emporia tak unikátne.

"Viac dialógu"

Pri vývoji svojich výrobkov sa Emporia zameriava výhradne na to, čo chcú zákazníci.

"Viac bezpečnosti"

Mobilné telefóny Emporia ponúkajú väčšiu flexibilitu a nezávislosť.

Spolupráca pri dosahovaní výsledkov

Spoločnosť emporia vyvíja mobilné telefóny pre svojich zákazníkov a zároveň ruka v ruke s nimi. Každý produkt, ktorý uvedie na trh musí spĺňať prísne štandardy kvality, ponúkať používateľovi vynikajúce pohodlie a stelesňovať politiku spoločnosti Emporia - poskytovať jednoduché telefóny pre každého. Ide o náročnú a ambicióznu úlohu, ktorá je najlepšie dosiahnuteľná prostredníctvom priamej komunikáciou s používateľmi daného produktu.

 

Z tohto dôvodu oddelenie vývoja a výskumu spoločnosti emporia úzko spolupracuje so subjektami, ktoré testujú produkty v cieľových skupinách a ktoré poskytujú cennú, konštruktívnu spätnú väzbu pre účely vývoja prístrojov. Oddelenie ďalej organizuje školenia a špeciálne kurzy o mobilných telefónoch vo vzdelávacích strediskách pre dospelých, ako aj odborné semináre a súťaže nápadov zamerané na „mobilnú komunikáciu v budúcnosti”.

 

Všetky zistenia sú analyzované a prehodnocované v spolupráci s našimi partnermi na Univerzite Johannesa Keplera v Linzi, Univerzite v Cambridge, Vyššej univerzite aplikovaných vied v Rakúsku a Univerzite aplikovaných vied v Hagenbergu a následne zakomponované do cyklu vývoja produktov.

 

Prechádzajú testovaním a je im pridelené 5-hviezdičkové hodnotenie.

Konečným výsledkom sú mobilné telefóny, ktoré sú dokonale zladené s potrebami zákazníkov. Zoberte si napr. displeje: Ich maximálna šírka, vysoký kontrast a špeciálne písmo vyvinuté pre telefóny emporia do veľkej miery uľahčujú čítanie. Niektoré modely emporia majú oranžové a čierne displeje, ktoré boli vyvinuté v spolupráci s optikmi a sú vhodné aj pre ľudí so šedým zákalom.

 

"Tlačidlá sú veľké a majú jasne identifikovateľný bod stlačenia a vydávajú počuteľný zvuk kliknutia pri ich stlačení. Spoločnosť emporia používa komponenty z oblasti mechanického strojárstva na presné dosiahnutie tohto zvuku. Ďalšou dômyselnou inováciou je funkcia zablokovania tlačidiel. Namiesto používania zložitej kombinácie tlačidiel sa mobilné telefóny emporia môžu pochváliť tlačidlom špeciálne určeným na uzamykanie a odomykanie klávesnice.

 

Zákazníci majú k dispozícii prvotriedne funkcie čo sa týka zvuku a reproduktorov, ergonómie a pohybu v ponuke. Patria medzi ne reproduktory kompatibilné s načúvacou pomôckou, signalizácia prichádzajúcich hovorov prostredníctvom blikajúceho svetla, externé postranné tlačidlá na prístup k základným funkciám a jednoduchá, intuitívna navigácia ponukou. Ďalšou zaujímavou črtou je „pop-up"" pomoc, ktorá sa na displeji objaví automaticky, ak sa používateľ dlhšie zdrží na jednotlivej položke ponuky.

 

Vďaka všetkým týmto inováciám nie je vôbec prekvapujúce, že telefóny emporiaELEGANCE a emporiaTALKpremium získali ocenenia v tohtoročnej súťaži „Plus X Awards” – najväčšej súťaži technológií na svete – víťazstvom v kategóriách „Používateľský komfort/User convenience” a

 

„Dizajn/Design” a získali titul „Najlepší produkt roka 2010/Best Product of the Year 2010”. V októbri dostal telefón emporiaELEGANCE strieborné ocenenie „Focus Open Award"" za rok 2010."